Start  |  PAKIETY  |  CENNIK  |  KONTAKT  |  polski | 

Projektowanie stron www
Agencji reklamy interaktywnej DOTCOM specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych stron www, witryn internetowych, e-commerce i marketingu on-line.

Pozyskanie prawidłowo wyglądającej strony www pod względem estetycznym i merytorycznym jest  kluczowe dla wizerunku firmy. Firmowa strona www jest równie ważna jak tożsamość przedsiębiorstwa. Jest bramą, która przez cały czas reprezentuje firmę w kraju i na arenie międzynarodowej. Witryna internetowa musi odzwierciedlać wartość firmy. Dzięki równowadze między informacją tekstową, a projektem graficznym powinna ukazywać profesjonalny wizerunek firmy.
Uważamy, że Państwa strona internetowa jest profesjonalnym narzędziem dla biznesu, a nie tylko modnym dodatkiem. Nasz zespół będzie współpracował z Państwem na wszystkich etapach projektu, aby strona www odzwierciedlała Państwa potrzeby, cele i zamierzenia.

Co dla Państwa zrobimy?
Na pewno pomożemy dobrać odpowiednią technologię, na pewno doradzimy na jakie aspekty Państwa działalności położyć akcent.

Strona www nie różni się od innych form reklamy. Można pozyskać lub stracić potencjalnych klientów, tak samo łatwo, jeśli wybrane rozwiązanie nie będzie optymalne i skuteczne.

Czy jest to prosta wizytówka www, czy złożony system zarządzania treścią CMS zawsze prosimy Państwa, abyście się z nami skontaktowali, celem przedyskutowania optymalnego rozwiązania.

 

szczegółowy cennik